Hakkımda

Hakkımda

Bingöl’de bilimsel anlamda psikoloji ve kişisel gelişim alanında bir ilk olarak kurulan Bilge Değişim, alanında yetkin ve kendini ispatlamış kadrosuyla, aile, çocuk, ergen ve erişkin psikolojik danışmanlık, terapi & eğitim ve kişisel gelişim rehberliği hizmetlerini veren bir kuruluştur.

Bireysel ve grup danışmanlığının yanısıra, eğitim kurumlarında ve çeşitli sektörlerde Türkiye genelinde konferans & seminer hizmetleri de sunmaktayız.

Özellikle aile terapisi, çocuk terapisi ve yetişkin terapisinde eğitimlerini tamamlamış psikologlarımız eşliğinde sizlere hizmet sunmaktayız. Ayrıca sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 iletişim kurabileceğiniz randevu sistemimiz ile daha etkili hizmet sunmaktayız.

Bingöl’de hizmet sunan psikolojik destek ve terapi kliniğimizde tüm psikolojik problemlerin tedavisine yardımcı olmakta, tedavi edilmesine katkı sağlamakta ve tedavi etmekteyiz.

Ayrıca kurumsal psikolojik destek hizmetleri de sunmaktayız. Bu sayede öğrencilerinizin eğitim hayatında, işçilerinizin ve şirket yönetiminizin iş hayatında ilişkilerini kuvvetlendirmekte okul ve firmalara bağlılığını artırmakta ve buralardaki problemlere çözüm sunmaktayız.

Psikolojik danışmanlıkta özel yaşam büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle, özellikle gizliliğinizi korumaya dikkat göstermekteyiz. Paylaştığınız bilgi ve problemler sadece psikologlarımız ile sizin aranızda kalmaktadır. Mahkeme kararı olmadığı sürece kliniğimizdeki diğer psikologlarla dahi paylaşılmamakta gizliliğiniz güvence altında tutulmaktadır.